tworcy projektanciTwórcy i Projektanci

Syrenka1
Syrenka1
Syrenka1
Syrenka1
Tomasz Lis

Projekt: Tomasz Lis

Polski dziennikarz telewizyjny, publicysta, prowadzący i reporter.
W swoim dorobku ma m.in. pracę korespondenta Wiadomości w Stanach Zjednoczonych.
Prowadzący głównych telewizyjnych programów informacyjnych w TVP, TVN i Polsacie.
Od 2012 redaktor naczelny Newsweek Polska.

Paweł Małecki

Wykonanie: Paweł Małecki

Czekolada to jego pasja i dziedzina w której osiągnął zawodowe mistrzostwo. Zdobywca laurów w polskich i międzynarodowych mistrzostwach. Mistrz Polski cukierników. Na co dzień kierownik produkcji działów: dekoracji, pralin i lodów, w renomowanej polskiej cukierni Sowa w Bydgoszczy. Mistrz cukierniczy w jedynej takiej cukierni w Polsce – Cukierni kuchni Lidla, gdzie codziennie udowadnia, że przyrządzanie ciast i deserów to najprostszy i najmilszy sposób sprawienia radości.

 
Syrenka2
Syrenka2
Syrenka2
Syrenka2
Katarzyna Nosowska

Projekt: Katarzyna Nosowska

Znana jest przede wszystkim z działalności w rockowym zespole Hey i z albumów m.in. z muzyką elektroniczną wydanych pod własnym nazwiskiem. Laureatka wielu nagród, m.in. Paszportu Polityki w 1993 roku i dwudziestu jeden Fryderyków. Publikowała także felietony w miesięcznikach „Filipinka”, Muza, „Zwierciadło”. W stacji radiowej Roxy FM prowadziła autorską audycję „Tranzytem do niebytu”.

Joanna Klimas-Profus

Wykonanie: Joanna Klimas-Profus

Mistrzyni Cukiernictwa w Pracowni Rarytasów. Specjalizuje się w kreowaniu dekoracji z czekolady. Zainicjowała trend na łączenie mody i czekolady, tworząc niepowtarzalne eksponaty w formie kapeluszy, strojów, butów, torebek i akcesoriów. Kilkakrotnie prezentowała czekoladową modę podczas konferencji, spotkań i targów. Mistrzyni Polski młodych cukierników z 1998 roku.

 
Syrenka3
Syrenka3
Syrenka3
Syrenka3
Robert Lewandowski

Projekt: Robert Lewandowski

Kapitan i zawodnik drużyny reprezentacji Polski. Uczestnik finałów Mistrzostw Europy 2012. Piłkarz występujący na pozycji napastnika w Bayernie Monachium. Król strzelców niemieckiej Bundesligi w sezonie 2013/2014. Ambasador dobrej woli UNICEF.

Aleksandra Sowa

Wykonanie: Aleksandra Sowa

Cukiernik, pasjonatka dobrej kuchni. Współwłaścicielka bydgoskiej Cukierni Sowa.
Od wielu lat uczestniczy w wielu imprezach kulinarnych i cukierniczych w całej Europie (m.in. Lyon, Paryż, Londyn). W 2012 roku reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Świata Młodych Cukierników w Sao Paulo w Brazylii. Współorganizatorka Międzynarodowego Konkursu Kulinarnego TRENDY CHEF. I miejsce na mistrzostwach Polski Lodziarzy w 2013 r. oraz III miejsce na Mistrzostwach Świata Lodziarzy w Rimini 2014.

 
Syrenka4
Syrenka4
Syrenka4
Syrenka4
Zbigniew Boniek

Projekt: Zbigniew Boniek

Jeden z najwybitniejszych polskich piłkarzy w historii Polski. Były trener, działacz sportowy, biznesmen, selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej. Zdobywca Pucharu Europy w 1985, Pucharu Zdobywców Pucharów w 1984 i Superpucharu Europy w 1984. Od 2012 prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Janusz Profus

Wykonanie: Janusz Profus

Maestro Czekolady. Pomysłodawca i współorganizator targów EXPO SWEET. Uczestnik i laureat wielu światowych konkursów cukierniczych (Brno, Stuttgart, Las Vegas, Phoenix, Rimini, Lyon). W roku 2012 otrzymał tytuł Polska Osobowość Cukiernicza. Jest odznaczony wieloma medalami m.in. Ministra Edukacji Narodowej i Złotym Medalem im. Kilińskiego.